Sievišķība, elegance un lietišķums — kā būt sievietei biznesa vidē?

elegance

Vīrietis lietišķā darba vidē jūtas ērti un dabiski, viņš visbiežāk ir ģērbies uzvalkā. Biznesa vide laiku laikos bijusi samērā vīrišķīga, tikai pēdējās desmitgades nesušas pārmaiņas. Arī sievietes ir spējušas iekarot savu vietu šajā skarbajā vidē. Sieviešu īpatsvars biznesa vidē un biroju kolektīvos arvien pieaug, viņām ir laba izglītība, ambīcijas un spēja kāpt pa karjeras kāpnēm. Tomēr tas nemaina faktu, ka viņas ir sievietes. Un tas liek uzdot daudzus jautājumus. Kā būt sievietei biznes vidē un birojā? Kā ģērbties? Kā saglabāt līdzsvaru starp lietišķumu un sievišķību?

Lietišķs stils, bet sievišķīgi akcenti

Sievietēm ir daudz sarežģītāk biznesa vidē ievērot lietišķu ģērbšanās stilu, jo ir tik daudz un dažādu nianšu, likumu un sīkumu, kas jāpārzina. Pat viens nepareizs sīkums var pilnībā sabojāt kopējo tēlu un radīt neveiklu sajūtu sapulces laikā, likt justies neveikli kolēģu un sadarbības partneru acīs.

Lietišķā stila nosacījumu ir daudz, tie pielāgojami katram gadalaikam un situācijai. Tāpēc sievietēm, kuras nolēmušas savu profesionālo dzīvi saistīt ar šādu vidi, noteikti ir vērts ieguldīt laiku un pūles, lai apgūtu šīs zināšanas un arī izveidotu sev pārliecinošu garderobi.

Lietišķais stils gan neizslēdz to, ka var izmantot piemērotus sievišķīgus akcentus, kas ļaus atsvaidzināt lietišķo tēlu.

Sakopts ķermenis vienmēr dod pārliecību par sevi

Sievietei biznesa vidē jābūt par sevi pārliecinātai, citādi viņu ātri nostums malā. Lai gan pārliecību rada zināšanas un kompetences, tomēr sievietei ļoti būtisks ir izskats, ķermenis. Vienmēr jāpadomā, lai tas būtu sakopt līdz pēdējam sīkumam. Mati, nagi, kosmētika — tam visam jābūt ideālā stāvoklī vienmēr, kad iziet pa mājas durvīm un dodas biznesa un darba darīšanās.

Pat tāda lieta kā apmatojums ir ļoti svarīga. Pārliecība, ka caur zeķbiksēm nav manāms ne pat mazākais matiņš, ir ļoti būtiska. Tāpēc ir izdevīgi izvēlēties matiņu likvidēšanas metodi, kas dod ilgtermiņa rezultātu. Viena no tādām metodēm ir lāzerepilācija.

Biznesu un karjeru var apvienot ar ģimeni

Tāpat nevajadzētu ticēt mītam, ka karjeras un biznesa sievietes ir vientuļas, viņām nav iespējas un laika izveidot ģimenei, audzināt bērnus. Mūsdienās dzimumu lomas ir elastīgākas, nav tā, ka visas ģimenes rūpes ir tikai sievietes ziņā. Tāpēc viņas var daudz sekmīgāk apvienot ģimeni un darbu, gūstot panākumus abās jomās.